کاریابی برتر اینترنتی ایران در سال ۹۵

016

یکی از مهمترین دغده های انسان ها ی امروز یافتن شغل مناسب است. اگر بخواهید روش های سنتی کاریابی و پیدا کردن یک شغل مناسب را دنبال کنید، شاید چند هفته سرگردان باشید. از این رو تصمیم گرفتیم که فهرستی از ۱۰ کاریابی برتر اینترنتی در ایران را برای شما در این مقاله به اشتراک بگذاریم . البته در نظر داشته باشید معرفی سرویس های مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و سرویس های فوق بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

۱)۷۱۷

وب سایت هوشمند کاریابی ۷۱۷اولین وب سایت هوشمند در جهان می باشد که با ساختاری بسیار قدرتمند و هوشمند، جستجو را از وب سایت خود حذف کرده است و تمام توصیه های شغلی را بصورت هوشمند و بدون دخالت انسان انجام می دهد که این امر خود موجب سرعت بخشیدن به امور و در نتیجه پیشرفت و شکوفایی خواهد شد.وب سایت در راستای جهانی شدن نیز قدم بر می دارد و امید دارد در وحله اول دغدغه اشتغال را از ذهن مردم ایران زمین سپس از ذهن تمام مردم دنیا حذف نماید با سیاست هایی که وب سایت اتخاذ کرده است از جمله به حداقل رسانیدن هزینه های کارفرمایان، افزایش تولید آنها، افزایش رضایتمندی کارگران و در نتیجه افرایش سود کارفرمایان می توان قدم هایی در این راستا برداشت.

http://www.717.ir

۲)کاریابی اینترنتی کارمند :

دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وابسته به وزارت صنعت،معدن و تجارت، گواهی ثبت از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران وپوشش بیمه کاربران از شرکت سهامی بیمه ایران است.

http://karyabikarmand.ir

۳)کاریابی حامی کار

حامی کاراولین سایت تخصصی کاریابی اینترنتی در ایران است که با امکانات کاملاً نو و بدیع راهی نو برای کاریابی و اشتغال فراهم نموده است. این سایت که با مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی راه اندازی شده است از سال ۸۸ فعالیت خود را آغاز کرده و تلاش دارد پاسخگوی نیاز همه متقضیان در حوزه بازار کار باشد. خدمات کاریابی سایت حامی کار رایگان است و برای عضویت و استفاده از خدمات کاریابی از طریق سایت، هزینه ای از کاربر دریافت نخواهد شد.

http://www.hamikar.com/

۴)کاربانک

سایت کاربانک متعلق به موسسه کاریابی و مشاوره شغلی داخلی غیردولتی کاربانک و محصولی از شرکت داده سامان آرینا است. هدف کاربانک بعنوان یک موسسه کاریابی اینترنتی و بانک اطلاعاتی کار، مشاغل و استخدام، ارائه طبقه بندی شده مشاغل، اطلاع رسانی نیازمندیهای استخدامی و شغلی کشور و ارتقاء مهارت های کاریابی می باشد. متقاضیان جویای کار از طریق مراجعه به سایت و جستجوی کلمات کلیدی و نیز طبقه بندی مشاغل قادر به یافتن فرصتهای شغلی موجود در بانک اطلاعاتی سایت و ارسال درخواست خود به کارفرمایان می باشند. کارجویان پس از ثبت نام در سایت، رزومه خود را در سایت درج می نمایند. سایت با ارائه سئوالات مرتبط با تجربیات و مهارتهای کارجویان، اطلاعات رزومه کارجویان را ساختاربندی نموده و ثبت می نماید تا در بسهولت در اختیار کارفرمایان و سازمان ها قرار گیرد و بدین طریق کارجو در پیدا کردن کار مورد علاقه اش حمایت می شود.

http://karbank.ir/

۵)ایران تلنت

بزرگ ترین وب سایت استخدامی ایران است که بیش از نیم میلیون نفر از جامعه متخصصان و مدیران ایرانی به عضویت آن درآمده اند و بالغ بر ۳۰۰۰ شرکت معتبر داخلی و خارجی، استخدام های خود را از طریق آن انجام می دهند.سایت ایران تلنت تحت مالکیت و مدیریت شرکت آریا تالین گام از سال ۱۳۸۲ با ارائه خدمات آنلاین برای ایجاد ارتباط مستقیم میان کارجویان و کارفرمایان راه اندازی شد. ایران تلنت طی این سال ها به عنوان سایت استخدامی پیشرو در کشور، با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در فضای مجازی، فعالیت خود را گسترش داده است.

http://www.irantalent.com

۶)جاب اینجا

در جاب اینجا کاربر با معتبرترین شرکت‌های کشور آشنا می شود و محل کار آینده خود راهوشمندانه انتخاب می کند.

https://jobinja.ir/

۷)کاریابی امیر کبیر

این سایت کاملاً به روز بوده و افراد جویای كار رزومه خود را كه شامل :مشخصات فردی، سوابق تحصیلی‌ ؛ سوابق وتجارب کاری ؛ مهارتها وتوانمندیهای و… درآن ثبت می نمایند ومتعاقباً رزومه افراد واجد شرایط کار جهت اطلاع كارفرمایان تایید و اجازه ورود نهائی به سایت را می یابند كه در حال حاضر بالغ بر ده هزار رزومه متقاضیان کار در سایت وجود دارد . و شرکتها می توانند ضمن اینكه فرصتهای شغلی خود را جهت اطلاع كارجویان در سایت آگهی کنند .

http://www.karyabiamirkabir.com

۸)میهن جابز

میهن جابز یک سرویس رایگان می باشد که در جهت تسهیل در امر اشتغال راه اندازی شده است. این سایت مکان مناسبی برای معرفی توانمندیهای افراد و پیدا کردن شغل مورد نظرشان می باشد.

http://mihanjobs.com

۹)شیپور

سایت شیپور از مرداد ماه سال ۱۳۹۱ با موضوع نیازمندی های آنلاین راه اندازی گردیده و دارای قسمت کاریابی به صورت انلاین نیز می باشد.

http://www.sheypoor.com

۱۰)دیوار

در دیوار به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس محله دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید. دیوار همچنین دارای قسمتی با نام استخدام وکاریابی است.

https://divar.ir

منبع : پایگاه Science Alert رویدادهای علمی –  http://sciencealert.ir

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس