مهندس فرزاد ناظم مدیر سایت یا هو

009

جوان ایرانی موفقی است که سال ها ، مدیریت سایت یاهو را بر عهده دارد و قطعا ، نقش او در هدایت سازمان کارآفرینی صنعت گران یاهو، غیر قابل انکار است . این موفقیتی بزرگ برای ایرانیان است که امیدواریم ، تجارب ارزنده چنین افرادی به داخل کشور ، پایه های ترقی صنعت فناوری اطلاعات کشور فراهم شود.

اکنون یاهو ، یک مو.تور جست و جوی قوی با میلیون ها صفحه وب و صدها سرویس جدید است . فرزاد ناظم ، مهندس ایرانی ، اکنون سال ها است که مدیر سایت یاهو به شمار می رود . خلاقیت دیجیتالی و نوآوری الکترونیکی صنعتگران یاهو باعث شده است تا صدها هزار نفر در اقصی نقاط جهان ، از طریق کسب و کار الکترونیکی یاهو ، به اشتغال الکترونیکی مشغول باشند

شرکت یاهو ، صاحب امتیاز سایت یاهو ، توسط این افراد در آوریل 1994 میلادی ، تاسیس شد . یاهو دات کام ، مشهور ترین سایت وب در میان میلیون ها تارگاه تاسیس شده در رسانه اینترنت می باشد.

این سایت ، به 15 زبان زنده دنیا ، خدماتی مانند اطلاع رسانی در زمینه های خبری و مسائل روزمره ، اجاره فروشگاه های الکترونیکی http://shopping.yahoo.com، ارائه دایرکتوری های اطلاعاتی و یلوپیج های تجاری مختلف کشورها را در کنار امتیازاتی برای خود اشتغالی کاربران ، ارائه کرده است .

در اکتبر 2005 ، شبکه جهانی یاهو توسط 411 میلیون کاربر اینترنت ، با 3.5 میلیارد page views مورد بازدید قرار گرفت که یک رکورد در اینترنت به شمار می آید . مسنجر مشهور یاهو http://messenger.yahoo.com ، امروزه محل تعاملی دیجیتالی و قرارگاه ارتباطی الکترونیکی میلیون ها کاربر در جهان است .

انتقال صدا ، تصویر ، نوشته و دیتا از طریق این نرم افزار محبوب یاهو ، امتیازاتی است که یاهو به صورت رایگان برای کاربران خود ارائه کرده است . این ها در حالی ارائه شده است که ، یاهو مسنجر مدیریت صندوق پستی الکترونیکی شما را بر روی یاهو ، به آسانی فراهم کرده است .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس